O nas

COCOcupcake, to stylowe babeczki, które powstały z miłości do słodyczy. Są śliczne i pyszne - niczego więcej już nie trzeba.

Nasze wypieki są przygotowywane w oparciu o tradycyjne angielskie receptury. Korzystamy tylko z najlepszej jakości składników. Jajka wykorzystywane do wypieków pochodzą od wiejskich kur. Używamy prawdziwego masła, najlepszej czekolady i wanilii. Wiemy, że jakość produktów przekłada się bezpośrednio na smak naszych cupcake'ów.

Nie stosujemy mrożonych półproduktów, ulepszaczy ani konserwantów.

COCOcupcake, to przede wszystkim pasja i czuć ją w naszych wypiekach.

Babeczki COCOcupcake są idealnym prezentem na Dzień Matki, Ojca, Dziecka, Babci czy Dziadka.

Nasze babeczki, to rozkosz zarówno dla oczu jak też i dla podniebienia. Dlatego właśnie wypieki te są idealnym uzupełnieniem tak wielu imprez: od urodzin, chrzcin, komunii, ślubów, czy wieczorów panieńskich i kawalerskich, przez eventy i uroczystości z takich okazji, jak Boże Narodzenie, Sylwester, Wielkanoc, Walentynki, czy Halloween.

COCOcupcake to również słynne macarons. Jako jedyni w Radomiu i okolicy posiadamy je w ofercie.

Kochamy nasze macarons ,są bajecznie kolorowe i pyszne. Pieczenie macaronsów, to niezwykle pracochłonny proces, niemniej jednak warto. Jesteśmy pewni, że Wy również zakochacie się w tych ślicznych ciasteczkach. Są idealnym prezentem na każdą okazję.

COCOcupcake to także słodkie stoły tzw. candy bar. Jeżeli planujesz wesele, komunie, urodziny, imprezę firmową z przyjemnością uświetnimy ją naszymi produktami w specjalnie dostosowanej na Wasze potrzeby aranżacji.

Z okazji jubileuszy, rocznic, firmowych eventów, prezentacji nowych produktów, otwarcia, butików, gabinetów kosmetycznych itp. przygotowujemy specjalnie sygnowane cupcakes dostosowane do okazji. Nasze COCOcupcakes to idealny element, który uatrakcyjni każde wydarzenie w Twojej Firmie.